-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку (послуги з охорони з використанням нарізної вогнепальної зброї)
Тендер Prozorro UA-2024-04-10-011584-a
Завершена
1 214 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 12 144.00 UAH
мін. крок: 1% або 12 144.00 UAH
Період уточнення:
10.04.2024 17:13 - 15.04.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим