-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку (послуги з охорони з використанням нарізної вогнепальної зброї)
Тендер Prozorro UA-2024-04-10-011584-a
Завершена
1 214 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 12 144.00 UAH
мін. крок: 1% або 12 144.00 UAH
Номер:
233aa1696ff546c6b42a402217877f80
Внутрішній номер закупівлі:
21264325
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-10-011584-a
Замовник:
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ КРАМАТОРСЬКУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42331094
-
Адреса:
84333, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Героїв Небесної Сотні, буд. 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Юлія Бочковська +380506087526 2mtzdbr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 214 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.04.2024 17:13 - 15.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
10.04.2024 17:13 - 18.04.2024 00:00
Період кваліфікації:
18.04.2024 00:00 - 25.04.2024 12:39
Період завантаження договору:
01.05.2024 00:00 - 11.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 214 400.00 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку (послуги з охорони з використанням нарізної вогнепальної зброї)