-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку (послуги з охорони з використанням нарізної вогнепальної зброї)
Оголошено тендер
1 214 400.00
UAH
Номер:
c865e56452d44db7ace8ffa6c8548e7f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-04-10-014402-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ КРАМАТОРСЬКУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42331094
-
Адреса:
84333, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Героїв Небесної Сотні, буд. 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ КРАМАТОРСЬКУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42331094
-
Адреса:
84333, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Героїв Небесної Сотні, буд. 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 214 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку (послуги з охорони з використанням нарізної вогнепальної зброї)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
10.04.2024 17:06
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
послуги охорони
Кількість
6072 людино-година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 214 400.00 UAH