-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Виготовлення генерального плану та плану зонування території (у складі генерального плану) населеного пункту с. Шевченкове Шевченківської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області
Тендер Prozorro UA-2024-04-02-010397-a
Виділення коштів для закупівлі даної послуги зазначено у рішенні сесії № 7 від 15.02.2024 року, оголошення повторно (згідно Протоколу № 1/2/2024-ТО від 01.04.2024 року Закупівля № UA-2024-03-19-007601-a – відкриті торги автоматично відмінені, але потреба в закупівлі лишається).
Торги не відбулися
738 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 380.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 380.00 UAH
Період уточнення:
02.04.2024 16:16 - 09.04.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим