-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Виготовлення генерального плану та плану зонування території (у складі генерального плану) населеного пункту с. Шевченкове Шевченківської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області
Тендер Prozorro UA-2024-04-02-010397-a
Виділення коштів для закупівлі даної послуги зазначено у рішенні сесії № 7 від 15.02.2024 року, оголошення повторно (згідно Протоколу № 1/2/2024-ТО від 01.04.2024 року Закупівля № UA-2024-03-19-007601-a – відкриті торги автоматично відмінені, але потреба в закупівлі лишається).
Торги не відбулися
738 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 380.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 380.00 UAH
Номер:
f5f5cf33635b435abcdc3867a5af0032
Внутрішній номер закупівлі:
21185740
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-02-010397-a
Замовник:
ШЕВЧЕНКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04375286
-
Адреса:
57263, Україна, Миколаївська область, с. Шевченкове, вул. Шевченка, 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Величко +380971880950 shevchenkootg@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
738 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.04.2024 16:16 - 09.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
02.04.2024 16:16 - 12.04.2024 10:00
Період кваліфікації:
12.04.2024 10:04 - 17.04.2024 10:50
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴738 000.00 Виготовлення генерального плану та плану зонування території (у складі генерального плану) населеного пункту с. Шевченкове Шевченківської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області