• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Виготовлення генерального плану та плану зонування території (у складі генерального плану) населеного пункту с. Шевченкове Шевченківської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області

Оголошено тендер

738 000.00 UAH
Номер: 1758b958ab3f44098a89a5c8992d7900
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-04-01-002623-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ШЕВЧЕНКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Замовник: ШЕВЧЕНКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Очікувана вартість: 738 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Виготовлення генерального плану та плану зонування території (у складі генерального плану) населеного пункту с. Шевченкове Шевченківської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області
Примітки: Виділення коштів для закупівлі даної послуги зазначено у рішенні сесії № 7 від 15.02.2024 року, оголошення повторно (згідно Протоколу № 1/2/2024-ТО від 01.04.2024 року Закупівля № UA-2024-03-19-007601-a – відкриті торги автоматично відмінені, але потреба в закупівлі лишається).
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудування
КЕКВ: 2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування: 01.04.2024 10:28

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума738 000.00 UAH