-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код за ДК 021:2015:43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка (Придбання екскаватора-навантажувача з допоміжним навісним функціональним обладнанням (грейферного))
Тендер Prozorro UA-2024-03-29-008724-a
Завершена
4 750 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 23 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 23 750.00 UAH
Період уточнення:
29.03.2024 18:30 - 03.04.2024 00:00
Відповідь надана
Корупція! Узгоджені дії Замовника з констракшн машинері.
Номер:
1f9131fefcba4d839501f5e71f8d683e
Дата опублікування:
02.04.2024 09:39
Опис:
Шановний Замовник! Те, що Ви скопіювали технічне завдання, надане представниками jcb, вже всім зрозуміло, тобто Ви є учасником спільних узгоджених корупційних дій. Результат закупівлі буде спотворений, бюджетні кошти – «розпиляні». А чи наразі? Дякую.
Відповідь:
Шановний Учасник! На Ваше звернення до Замовника повідомляємо, що тендерна документація формується замовником відповідно до вимог статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон), з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, які затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. №1178 (далі - Особливості). Закон не обмежує право Замовника на визначення технічних характеристик товару, який повністю задовольняє потреби замовника. Більш того, згідно ч. 3 ст. 23 Закону технічні специфікації можуть бути у формі переліку експлуатаційних або функціональних вимог, у тому числі екологічних характеристик, за умови, що такі вимоги є достатньо точними, щоб предмет закупівлі однозначно розумівся замовником і учасниками. Встановлення кількісних та якісних показників предмету закупівлі було обґрунтовано виходячи з виробничих потреб та особливостей замовника. При підготовці даної закупівлі, Замовником проаналізовано значну кількість пропозицій товару, присутніх на ринку, і саме результатом даного аналізу і є підготоване технічне завдання. На основі результатів аналізу інформації по предмету закупівлі було прийнято рішення про затвердження технічних характеристик предмету закупівлі, що відображені у тендерній документації. Те, що Учасником помилково оцінене як дискримінація є нічим іншим, як вибір оптимальних рішень, представлених на ринку, з дотриманням вимог чинного законодавства. Підсумовуючи вищевикладене, відсутні підстави для внесення змін до тендерної документації (згідно з абзацом 3 пункту 54 Особливостей), адже остання складена у повній відповідності до вимог чинного законодавства, у тому числі у сфері публічних закупівель.
Дата відповіді:
05.04.2024 16:37
Відповідь надана
Узгоджені спільні корупційні дії Замовника з представниками jcb.
Номер:
b47310f1f2284597a9b2052f12b2d552
Дата опублікування:
02.04.2024 09:38
Опис:
Шановний Замовник! Просимо надати роз’яснення, чому Ви вважаєте, що для того щоб придбати Екскаватор-навантажувач, треба обов’язково скопіювати технічне завдання від констракшн маширнері, чим саме й обмежити інших учасників? Для учасника констракшн машинері, Ви створили штучні умови для участі та перемоги без конкуренції – фактично це корупційні зловживання, що призведуть до спотвореного результату закупівлі. Ви купуєте з власного гаманця чи за бюджетні кошти? Чому вступили в зговір з учасником констракшн машинері? Дякую.
Відповідь:
Шановний Учасник! Згідно інформації, оприлюдненій в електроній системі закупівель, а саме в плані закупівлі, джерело фінансування – місцевий бюджет. При цьому, на Ваше запитання інформуємо, що тендерна документація формується замовником відповідно до вимог статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон), з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, які затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. №1178 (далі - Особливості). Закон не обмежує право Замовника на визначення технічних характеристик товару, який повністю задовольняє потреби замовника. Більш того, згідно ч. 3 ст. 23 Закону технічні специфікації можуть бути у формі переліку експлуатаційних або функціональних вимог, у тому числі екологічних характеристик, за умови, що такі вимоги є достатньо точними, щоб предмет закупівлі однозначно розумівся замовником і учасниками. Встановлення кількісних та якісних показників предмету закупівлі було обґрунтовано виходячи з виробничих потреб та особливостей замовника. При підготовці даної закупівлі, Замовником проаналізовано значну кількість пропозицій товару, присутніх на ринку, і саме результатом даного аналізу і є підготоване технічне завдання. На основі результатів аналізу інформації по предмету закупівлі було прийнято рішення про затвердження технічних характеристик предмету закупівлі, що відображені у тендерній документації. Те, що Учасником помилково оцінене як дискримінація є нічим іншим, як вибір оптимальних рішень, представлених на ринку, з дотриманням вимог чинного законодавства.
Дата відповіді:
05.04.2024 16:41