-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код за ДК 021:2015:43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка (Придбання екскаватора-навантажувача з допоміжним навісним функціональним обладнанням (грейферного))
Оголошено тендер
4 750 000.00
UAH
Номер:
6027c47eea7f4778816f88f2091fac52
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-03-29-010710-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП Комбінат комунальних підприємств
×
-
Код ЄДРПОУ:
03357004
-
Адреса:
18003, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Кривалівська, 122
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП Комбінат комунальних підприємств
×
-
Код ЄДРПОУ:
03357004
-
Адреса:
18003, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Кривалівська, 122
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 750 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код за ДК 021:2015:43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка (Придбання екскаватора-навантажувача з допоміжним навісним функціональним обладнанням (грейферного))
Примітки:
Вид закупівлі: процедура закупівлі (відкриті торги з урахуванням особливостей, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
29.03.2024 17:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума4 750 000.00 UAH