-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код за ДК 021:2015:43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка (Придбання екскаватора-навантажувача з допоміжним навісним функціональним обладнанням (грейферного))
Тендер Prozorro UA-2024-03-29-008724-a
Завершена
4 750 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 23 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 23 750.00 UAH
Номер:
5aef05770cac458e9ab9ce3885c44fb4
Внутрішній номер закупівлі:
21162588
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-29-008724-a
Замовник:
КП Комбінат комунальних підприємств
×
-
Код ЄДРПОУ:
03357004
-
Адреса:
18003, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Кривалівська, 122
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бейн Анатолій Григорович +380964296428 kp-kombinat-kp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича технікаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 750 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.03.2024 18:30 - 03.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
29.03.2024 18:30 - 06.04.2024 00:00
Аукціон:
08.04.2024 14:05 - 08.04.2024 14:34
Період кваліфікації:
08.04.2024 14:34 - 12.04.2024 23:48
Період завантаження договору:
18.04.2024 00:00 - 28.04.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 750 000.00 Код за ДК 021:2015:43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка (Придбання екскаватора-навантажувача з допоміжним навісним функціональним обладнанням (грейферного))