-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Технічне обслуговування модульної системи безперебійного живлення (EMERSON Liebert APM 150K (місткість 150KVА/150KW) з перевіркою акумуляторних батарей (12В, 55Агод, 80 шт.)
Тендер Prozorro UA-2024-03-26-006527-a
Завершена
46 470.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 232.35 UAH
мін. крок: 0.5% або 232.35 UAH
Період уточнення:
26.03.2024 13:14 - 31.03.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим