-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Технічне обслуговування модульної системи безперебійного живлення (EMERSON Liebert APM 150K (місткість 150KVА/150KW) з перевіркою акумуляторних батарей (12В, 55Агод, 80 шт.)
Тендер Prozorro UA-2024-03-26-006527-a
Завершена
46 470.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 232.35 UAH
мін. крок: 0.5% або 232.35 UAH
Номер:
d876ad18b2714fd786457243aff82c5b
Внутрішній номер закупівлі:
21124567
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-26-006527-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Міський інформаційний центр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32135675
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Борозенець Катерина Віталіївна 380577253101 Borozenets2023@citynet.kharkiv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
46 470.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.03.2024 13:14 - 31.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
26.03.2024 13:14 - 03.04.2024 00:00
Період кваліфікації:
03.04.2024 00:02 - 08.04.2024 12:08
Період завантаження договору:
14.04.2024 00:00 - 24.04.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴46 470.00 Технічне обслуговування модульної системи безперебійного живлення (EMERSON Liebert APM 150K (місткість 150KVА/150KW) з перевіркою акумуляторних батарей (12В, 55Агод, 80 шт.)