-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування модульної системи безперебійного живлення (EMERSON Liebert APM 150K (місткість 150KVА/150KW) з перевіркою акумуляторних батарей (12В, 55Агод, 80 шт.)
Оголошено тендер
46 470.00
UAH
Номер:
5b594c4d389c4cf7b5ff63cde078febc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-03-26-007755-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Міський інформаційний центр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32135675
-
Адреса:
61166, Україна, Харківська область, Харків, ПРОСПЕКТ НАУКИ, будинок 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Міський інформаційний центр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32135675
-
Адреса:
61166, Україна, Харківська область, Харків, ПРОСПЕКТ НАУКИ, будинок 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
46 470.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Технічне обслуговування модульної системи безперебійного живлення (EMERSON Liebert APM 150K (місткість 150KVА/150KW) з перевіркою акумуляторних батарей (12В, 55Агод, 80 шт.)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
26.03.2024 13:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписДжерело фінансування - Кошти територіальної громади міста Харкова
Сума46 470.00 UAH