-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Філе куряче (охолоджене) та стегно куряче (охолоджене)
Тендер Prozorro UA-2024-03-15-002512-a
Завершена
186 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 930.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 930.00 UAH
Період уточнення:
15.03.2024 10:25 - 20.03.2024 00:00
Відповідь надана
загальне питання
Номер:
d917f82c20724bf3a80042547407b342
Дата опублікування:
15.03.2024 17:29
Опис:
Шановний Замовнику. Чи відомо Вам, що згідно постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.202 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» починаючи з 14 березня 2024р. Замовника заборонено здійснювати закупівлю такого товару як мясо через процедури - відкриті торги з особливостями, виключно лише через Прозоро Маркет.
Відповідь:
Шановний Учаснику! Відповідаючи на ваше звернення хочемо зауважити, що закупівлі продуктів харчування, визначених Переліком продуктів харчування, закупівля яких здійснюється замовниками з використанням електронного каталогу (далі - Перелік) (Додаток 2 до Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 2023 р. № 471) – (далі Особливості)), якщо вартість предмета закупівлі становить або перевищує 100 тис. гривень здійснюються з дотриманням пункту 11-2 Особливостей, а саме з використанням електронного каталогу відповідно до Порядку формування та використання електронного каталогу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822, з урахуванням положень, визначених цими особливостями.
В абзаці 2 пункту 11-2 Особливостей визначено, що у разі коли закупівля з використанням електронного каталогу шляхом запиту пропозицій постачальників не відбулася, замовник здійснює закупівлю шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями, не збільшуючи при цьому очікувану вартість закупівлі, або шляхом запиту пропозицій постачальників в електронному каталозі відповідно до Порядку формування та використання електронного каталогу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822, з урахуванням цих особливостей.
Таким чином, Замовникам НЕ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ здійснювати закупівлі продуктів харчування, визначених Переліком шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному Особливостями.
Повідомляємо, що Замовником 07.03.2024 року була оголошена процедура закупівлі товару за кодом CVP за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо через електронний каталог шляхом запиту пропозицій постачальників відповідно до Порядку на суму 186000,00 грн (ідентифікатор закупівлі UA-2024-03-07-005805-a), яка не відбулася.
Беручи до уваги вище викладене, у Замовника виникли підстави, які визначені абзацом 2 пункту 11-2 Особливостей, а саме здійснити закупівлю шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному Особливостями, не збільшуючи при цьому очікувану вартість закупівлі.
Ми сподіваємося, що надали вичерпну відповідь на ваше запитання.
Дата відповіді:
18.03.2024 10:20