-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Філе куряче (охолоджене) та стегно куряче (охолоджене)
Тендер Prozorro UA-2024-03-15-002512-a
Завершена
186 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 930.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 930.00 UAH
Номер:
d14964b9b8ae45c5a371edd68fd08be4
Внутрішній номер закупівлі:
21027968
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-15-002512-a
Замовник:
ГАЙВОРОНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02545005
-
Адреса:
26300, Україна, Кіровоградська область, місто Гайворон, вулиця Заводська, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Запорощук +380978939770 gpal1924@ukr.net http://gpal-35.pp.ua/index.php
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
186 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.03.2024 10:25 - 20.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
15.03.2024 10:25 - 23.03.2024 09:00
Період кваліфікації:
23.03.2024 09:00 - 25.03.2024 12:04
Період завантаження договору:
31.03.2024 00:00 - 10.04.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴186 000.00 Філе куряче (охолоджене) та стегно куряче (охолоджене)