• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Філе куряче (охолоджене) та стегно куряче (охолоджене)

Оголошено тендер

186 000.00 UAH
Номер: b7fc27e7a68640de88977e8ebf41436e
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-03-15-002805-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ГАЙВОРОНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ
Замовник: ГАЙВОРОНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ
Очікувана вартість: 186 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Філе куряче (охолоджене) та стегно куряче (охолоджене)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 15.03.2024 10:08

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Філе куряче (охолоджене)
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 500 кілограм
Період постачання (не задано)
Стегно куряче (охолоджене)
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 700 кілограм
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума186 000.00 UAH