• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015:30190000-7: Офісне устаткування та приладдя різне ( канцелярське приладдя та папір офісний)

Завершена

243 825.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 438.25 UAH
Період уточнення: 13.03.2024 17:12 - 18.03.2024 00:00
Відповідь надана

Щодо характеристик

Номер: 8ce71eb836dd441aa295fe9497780e8d
Дата опублікування: 15.03.2024 12:42
Опис: Швновний Замонику , підкажіть будь ласка згідно якого ISO ця характеристика папіру - "Зольність – від 24% і більше" ?
Відповідь: Шановний учаснику! Зважаючи що «зольність» впливає на непрозорість, білизну та структуру паперу, Замовник в технічних характеристиках зазначив показники, які є прийнятними за якісними характеристиками для даного предмету закупівлі та відповідають потребі Замовника. В технічних характеристиках вимоги ISO зазначені для характеристики «Білизна». Разом з тим характеристики «зольності» міститься в ISO 2144.
Дата відповіді: 15.03.2024 15:05
Відповідь надана

Щодо документів

Номер: 58b6b75ed4334437b3e70c93acaa80d6
Дата опублікування: 15.03.2024 11:52
Опис: Шановний Замовнику, по поз. 17 "Папір офісний білий А4" сертифікат відповідності із показниками якості не можливо надати , тому що на території України не підлягає специфікації , чи можливо положити Паспорт чи Сертифікат якості ? Дякую
Відповідь: Шановний учаснику! У складі тенденої пропозиції можете надати документи, що підтверджують якість предмету закупівлі (поз. 17) з письмовим розясненням (з посиланням на чинне законодавство) щодо відсутності сертифікату відповідності.
Дата відповіді: 15.03.2024 12:40