• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015:30190000-7: Офісне устаткування та приладдя різне ( канцелярське приладдя та папір офісний)

Оголошено тендер

243 825.00 UAH
Номер: 58b762f5cef343d7b8a55e3ec1940582
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-03-13-014330-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ ІМЕНІ П. Л. ШУПИКА
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ ІМЕНІ П. Л. ШУПИКА
Очікувана вартість: 243 825.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015:30190000-7: Офісне устаткування та приладдя різне ( канцелярське приладдя та папір офісний)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 13.03.2024 16:18

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума243 825.00 UAH