-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015:30190000-7: Офісне устаткування та приладдя різне ( канцелярське приладдя та папір офісний)
Тендер Prozorro UA-2024-03-13-012068-a
Завершена
243 825.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 438.25 UAH
мін. крок: 1% або 2 438.25 UAH
Номер:
cbcf7e8a86d846e2b6b7bb9d0eb66a18
Внутрішній номер закупівлі:
21010751
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-13-012068-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ ІМЕНІ П. Л. ШУПИКА
×
-
Код ЄДРПОУ:
01896702
-
Адреса:
04112, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ДОРОГОЖИЦЬКА будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Стельникович +380967495665 stelnicovichyulia@ukr.net http://www.nuozu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
243 825.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.03.2024 17:12 - 18.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
13.03.2024 17:12 - 21.03.2024 12:00
Аукціон:
22.03.2024 13:47 - 22.03.2024 14:22
Період кваліфікації:
22.03.2024 14:22 - 27.03.2024 11:38
Період завантаження договору:
02.04.2024 00:00 - 12.04.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴243 825.00 ДК 021:2015:30190000-7: Офісне устаткування та приладдя різне ( канцелярське приладдя та папір офісний)