• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Дорожні знаки та таблички до дорожніх знаків (Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання)

Поставка товару здійснюється (поставляється) поетапно, окремими партіями, відповідно до потреб Замовника

Завершена

600 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 000.00 UAH
Період уточнення: 12.03.2024 09:58 - 17.03.2024 00:00
Відповідь надана

Додаток 4

Номер: 467665b2160346f1bad62b842b0e292f
Дата опублікування: 13.03.2024 15:21
Опис: Шановний Замовнику, звертаємо вашу увагу, що в додатку 4 ТД нова редакція відсутня кількість знаків 4.9. І в загальній кількості вказано: 317 шт, що відповідає кількості всіх знаків без 4.9. Внесіть зміни: видаліть позицію ДЗ 4.9 або додайте кількість.
Відповідь: ДЗ 4.9 видалено з переліку
Дата відповіді: 13.03.2024 17:37
Відповідь надана

Технічне завдання

Номер: 169b4aeb86984610ae999a74085d3d9f
Дата опублікування: 13.03.2024 10:36
Опис: Добрий день! У Додатку 4 Тендерної документації відсутня інформація щодо кількісті знаків 4.9, типорозміру табл. 7.24 та класу плівки, що відповідає терміну служби 7 років - клас І-а чи І-б. Внесіть зміни та вкажіть дану інформацію будь ласка. Дякую!
Відповідь: Добрий день. До тендерної документації будуть внесені зміни.
Дата відповіді: 13.03.2024 11:20