-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дорожні знаки та таблички до дорожніх знаків (Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання)
Оголошено тендер
600 000.00
UAH
Номер:
d7de8a933c02419abf3bb8cd10d0df20
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-02-22-004887-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП "Київтранспарксервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35210739
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, Київ, м. Київ, вул. Копилівська, буд. 67, корп.10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП "Київтранспарксервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35210739
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, Київ, м. Київ, вул. Копилівська, буд. 67, корп.10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
600 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дорожні знаки та таблички до дорожніх знаків (Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання)
Примітки:
Поставка Товару здійснюється (поставляється) поетапно, окремими партіями, відповідно до потреб Замовника, протягом року.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання
Дата опублікування:
22.02.2024 16:24
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поставка Товару здійснюється (поставляється) поетапно, окремими партіями, відповідно до потреб Замовника
Кількість
684 штука
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума600 000.00 UAH