-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дорожні знаки та таблички до дорожніх знаків (Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2024-03-12-001698-a
Поставка товару здійснюється (поставляється) поетапно, окремими партіями, відповідно до потреб Замовника
Завершена
600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 000.00 UAH
Номер:
0946a8a7f1e747049fa3e7d5d351aeba
Внутрішній номер закупівлі:
20986561
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-12-001698-a
Замовник:
КП "Київтранспарксервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35210739
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, Київ, м. Київ, вул. Копилівська, буд. 67, корп.10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зелена Олена Василівна 380679985664 zev@ktps.kiev.ua https://ktps.kyiv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
600 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.03.2024 09:58 - 17.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
12.03.2024 09:58 - 20.03.2024 12:00
Аукціон:
21.03.2024 12:49 - 21.03.2024 13:30
Період кваліфікації:
21.03.2024 13:30 - 25.03.2024 14:59
Період завантаження договору:
31.03.2024 00:00 - 10.04.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴600 000.00 Дорожні знаки та таблички до дорожніх знаків (Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання)