-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 44410000-7 Вироби для ванної кімнатит (змішувачі для кухні, змішувачі для ванної кімнати, змішувач для душу, змішувач для умивальника, умивальник, п’єдестал, унітаз компакт, сифон для умивальника)
Тендер Prozorro UA-2024-03-07-005384-a
Державний бюджет України
Завершена
199 945.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 999.73 UAH
мін. крок: 0.5% або 999.73 UAH
Період уточнення:
07.03.2024 12:16 - 13.03.2024 00:00
Відповідь надана
1
Номер:
7ec60ca47bc44df48e5ac43a1563cd2b
Дата опублікування:
08.03.2024 10:20
Опис:
Шановний Замовнику Встановіть будь ласка діапазони. для розмірів змішувачів і керамічних виробів. Оскільки це розміри конкретного виробу до 1 мм, що унеможливлює запропонувати еквівалент. напишіть до цих розмірів +-5 см. Це не відіграє ніякої ролі що сосується якості, але дасть можливість запропонувати еквівалент
Відповідь:
Шановний Учаснику, Замовником частково буде внесено зміни до розмірів змішувачів та керамічних виробів.
Дата відповіді:
11.03.2024 13:43