-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 44410000-7 Вироби для ванної кімнатит (змішувачі для кухні, змішувачі для ванної кімнати, змішувач для душу, змішувач для умивальника, умивальник, п’єдестал, унітаз компакт, сифон для умивальника)
Тендер Prozorro UA-2024-03-07-005384-a
Державний бюджет України
Завершена
199 945.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 999.73 UAH
мін. крок: 0.5% або 999.73 UAH
Номер:
3f36c4b7a5f34ee3b4ead84e38aa7587
Внутрішній номер закупівлі:
20956399
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-07-005384-a
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44470624
-
Адреса:
02156, Україна, Київська область, Київ, Україна, 02156, місто Київ, вул.Кіото, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Буханенко Ігор Іванович 380684759940 i.bukhanenko@knute.edu.ua https://knute.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
199 945.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.03.2024 12:16 - 13.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
07.03.2024 12:16 - 16.03.2024 12:00
Аукціон:
18.03.2024 15:15 - 18.03.2024 15:50
Період кваліфікації:
18.03.2024 15:50 - 22.03.2024 10:58
Період завантаження договору:
28.03.2024 00:00 - 07.04.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴199 945.00 Змішувачі для кухні, змішувачі для ванної кімнати, змішувач для душу, змішувач для умивальника, умивальник, п’єдестал, унітаз компакт, сифон для умивальника.