-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 44410000-7 Вироби для ванної кімнатит (змішувачі для кухні, змішувачі для ванної кімнати, змішувач для душу, змішувач для умивальника, умивальник, п’єдестал, унітаз компакт, сифон для умивальника)
Тендер Prozorro UA-2024-03-07-005384-a
Державний бюджет України
Завершена
199 945.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 999.73 UAH
мін. крок: 0.5% або 999.73 UAH
Період оскарження:
07.03.2024 12:16 - 13.03.2024 00:00
Нічого не знайдено.