-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Нафта і дистиляти, Бензин А-95 - 1200 літр, Дизпаливо - 4500 літр, Бензин А-95 - 1200 літр, Дизпаливо - 4500 літр
Тендер Prozorro UA-2024-03-05-007684-a
Завершена
296 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 964.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 964.00 UAH
Період уточнення:
05.03.2024 13:34 - 10.03.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим