-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Нафта і дистиляти, Бензин А-95 - 1200 літр, Дизпаливо - 4500 літр, Бензин А-95 - 1200 літр, Дизпаливо - 4500 літр
Тендер Prozorro UA-2024-03-05-007684-a
Завершена
296 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 964.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 964.00 UAH
Номер:
34ea08a9c86b4d26a6bda77a1a923c75
Внутрішній номер закупівлі:
20929604
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-05-007684-a
Замовник:
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Червоненське вище професійне училище"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05537153
-
Адреса:
80733, Україна, Львівська область, Золочівський район село Червоне, вул. Львівська, 17А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Підлиська Мар’яна Йосифівна +380978854659 cervonevpu1997@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
296 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.03.2024 13:34 - 10.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
05.03.2024 13:34 - 13.03.2024 18:00
Аукціон:
14.03.2024 15:36 - 14.03.2024 16:05
Період кваліфікації:
14.03.2024 16:05 - 24.03.2024 13:09
Період завантаження договору:
30.03.2024 00:00 - 09.04.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴296 400.00 Нафта і дистиляти, Бензин А-95 - 1200 літр, Дизпаливо - 4500 літр, Бензин А-95 - 1200 літр, Дизпаливо - 4500 літр