• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Нафта і дистиляти, Бензин А-95 - 1200 літр, Дизпаливо - 4500 літр, Бензин А-95 - 1200 літр, Дизпаливо - 4500 літр

Оголошено тендер

296 400.00 UAH
Номер: 6070be9c577e4e959140c068a6afe3c9
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-03-05-009532-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державний професійно-технічний навчальний заклад "Червоненське вище професійне училище"
Замовник: Державний професійно-технічний навчальний заклад "Червоненське вище професійне училище"
Очікувана вартість: 296 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Нафта і дистиляти, Бензин А-95 - 1200 літр, Дизпаливо - 4500 літр, Бензин А-95 - 1200 літр, Дизпаливо - 4500 літр
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 05.03.2024 13:22

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А-95
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 1200 літр
Період постачання до 31.12.2024
Дизпаливо
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 4500 літр
Період постачання до 31.12.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума296 400.00 UAH