-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Проведення випробування стійкості болтів шатунних дизеля 78Г до кліматичних факторів при транспортуванні та зберіганні
Тендер Prozorro UA-2024-02-21-001117-a
Торги не відбулися
58 407.12
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 292.04 UAH
мін. крок: 0.5% або 292.04 UAH
Період уточнення:
21.02.2024 09:48 - 26.02.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим