• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Проведення випробування стійкості болтів шатунних дизеля 78Г до кліматичних факторів при транспортуванні та зберіганні

Торги не відбулися

58 407.12 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 292.04 UAH
Номер: 921f75e939b840658ef51146ee679f33
Внутрішній номер закупівлі: 20806279
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-02-21-001117-a   
Замовник: ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АТОМЕНЕРГОМАШ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Контактна особа: Пінчук Світлана Анатоліївна 380442777915 pinchuk@aem.zp.ua http://aem.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 73120000-9 Послуги у сфері експериментальних розробокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 58 407.12 UAH з ПДВ
Період уточнення: 21.02.2024 09:48 - 26.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 21.02.2024 09:48 - 29.02.2024 10:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴58 407.12 Проведення випробування стійкості болтів шатунних дизеля 78Г до кліматичних факторів при транспортуванні та зберіганні