-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Проведення випробування стійкості болтів шатунних дизеля 78Г до кліматичних факторів при транспортуванні та зберіганні
Оголошено тендер
58 407.12
UAH
Номер:
ed36e36b2bf04c49889a705a929fdbdd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-02-08-002720-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АТОМЕНЕРГОМАШ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
26444970
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
24584661
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
58 407.12 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Проведення випробування стійкості болтів шатунних дизеля 78Г до кліматичних факторів при транспортуванні та зберіганні
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
73120000-9 Послуги у сфері експериментальних розробок
Дата опублікування:
08.02.2024 12:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума58 407.12 UAH