-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Помідори квашені; огірки квашені; сухофрукти суміш; родзинки; чорнослив сушений; паста томатна; горох колотий; горошок зелений свіжоморожений.)
Тендер Prozorro UA-2024-02-13-005300-a
Торги не відбулися
880 270.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 802.70 UAH
мін. крок: 1% або 8 802.70 UAH
Період уточнення:
13.02.2024 11:57 - 18.02.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим