-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Помідори квашені; огірки квашені; сухофрукти суміш; родзинки; чорнослив сушений; паста томатна; горох колотий; горошок зелений свіжоморожений.)
Тендер Prozorro UA-2024-02-13-005300-a
Торги не відбулися
880 270.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 802.70 UAH
мін. крок: 1% або 8 802.70 UAH
Номер:
3f8953faba684219b5cebf17d1c927e2
Внутрішній номер закупівлі:
20727544
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-13-005300-a
Замовник:
Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146937
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, вул. Північна, 96а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Володимир Слободян +380384930785 yonosvita-kp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
880 270.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.02.2024 11:57 - 18.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
13.02.2024 11:57 - 21.02.2024 00:00
Аукціон:
21.02.2024 14:32 - 21.02.2024 14:55
Період кваліфікації:
21.02.2024 14:55 - 21.03.2024 17:49
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴880 270.00 ДК 021:2015 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Помідори квашені; огірки квашені; сухофрукти суміш; родзинки; чорнослив сушений; паста томатна; горох колотий; горошок зелений свіжоморожений.)