-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Помідори квашені; огірки квашені; сухофрукти суміш; родзинки; чорнослив сушений; паста томатна; горох колотий; горошок зелений свіжоморожений.)
Оголошено тендер
880 270.00
UAH
Номер:
502839a11663454cae44f353fe014be5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-02-13-002025-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146937
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, вул. Північна, 96а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146937
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, вул. Північна, 96а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
880 270.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Помідори квашені; огірки квашені; сухофрукти суміш; родзинки; чорнослив сушений; паста томатна; горох колотий; горошок зелений свіжоморожений.)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
13.02.2024 11:36
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Сухофрукти суміш
Кількість
2000 кілограм
Період постачання
(не задано)
Родзинки
Кількість
500 кілограм
Період постачання
(не задано)
Чорнослив сушений
Кількість
200 кілограм
Період постачання
(не задано)
Томатна паста
Кількість
1000 кілограм
Період постачання
(не задано)
Горох колотий
Кількість
2000 кілограм
Період постачання
(не задано)
Помідори квашені
Кількість
2100 кілограм
Період постачання
(не задано)
Огірки квашені
Кількість
2166 кілограм
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума880 270.00 UAH