-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з проведення періодичного медичного огляду працівників екстреної медичної допомоги за кодом ДК ЄЗС 021:2015 – 85110000-3 – Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (85111000-0)
Тендер Prozorro UA-2024-02-12-009925-a
Закупівля послуг відповідно до пункту 10 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою КМУ від 12.10.22 №1178 (із змінами та доповненнями)
Завершена
32 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 160.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 160.00 UAH
Період уточнення:
12.02.2024 15:07 - 17.02.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим