-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з проведення періодичного медичного огляду працівників екстреної медичної допомоги за кодом ДК ЄЗС 021:2015 – 85110000-3 – Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (85111000-0)
Тендер Prozorro UA-2024-02-12-009925-a
Закупівля послуг відповідно до пункту 10 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою КМУ від 12.10.22 №1178 (із змінами та доповненнями)
Завершена
32 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 160.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 160.00 UAH
Номер:
17d93ce69b4949e6a006ee90ed65bb1b
Внутрішній номер закупівлі:
20716990
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-12-009925-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38527798
-
Адреса:
43021, Україна, Волинська область, Луцьк, ВУЛИЦЯ СЛОВАЦЬКОГО, будинок 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лагановська Алла Богданівна 0678273015 ALLA.KANCEDAL@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
32 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.02.2024 15:07 - 17.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
12.02.2024 15:07 - 20.02.2024 16:00
Період кваліфікації:
20.02.2024 16:00 - 21.02.2024 15:17
Період завантаження договору:
27.02.2024 00:00 - 08.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴32 000.00 Послуги з проведення періодичного медичного огляду працівників екстреної медичної допомоги за кодом ДК ЄЗС 021:2015 – 85110000-3 – Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (85111000-0)