• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з проведення періодичного медичного огляду працівників екстреної медичної допомоги за кодом ДК ЄЗС 021:2015 – 85110000-3 – Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (85111000-0)

Оголошено тендер

32 000.00 UAH
Номер: 87654b8ea26d445b8051305acb82c62c
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-02-12-004253-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 32 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з проведення періодичного медичного огляду працівників екстреної медичної допомоги за кодом ДК ЄЗС 021:2015 – 85110000-3 – Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (85111000-0)
Примітки: Закупівля послуг відповідно до пункту 10 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою КМУ від 12.10.22 №1178 (із змінами та доповненнями)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
Дата опублікування: 12.02.2024 14:55

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опискошти НСЗУ
Сума32 000.00 UAH