-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Технічне переоснащення існуючої мережі електропостачання з влаштуванням додаткового резервного джерела живлення для забезпечення функціонування частини будівлі Черняхівського ліцею №2 за адресою: Житомирська обл., смт. Черняхів, вул. Франка Івана, будинок 16-Б
Тендер Prozorro UA-2024-02-06-012239-a
Завершена
527 205.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 636.03 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 636.03 UAH
Період уточнення:
06.02.2024 15:56 - 21.02.2024 00:00
Відповідь надана
Кваліфікаційні крітерії
Номер:
52e0cce50b9445dc88b79b3dacafc424
Дата опублікування:
15.02.2024 13:37
Опис:
Доброго дня! Як що в якості документального підтвердження досвіду виконання аналогічних договорів та відгуку від підприємства ,буде посилання на аналогічну процедуру за номером закупівлі UA-2023-10-11-015039-a у системі Prozorro,за якою Учасник був визнаний переможцем процедури закупівлі та був підписаний договір з Замовником,який Учасник виконав в повному обсязі. Таке посилання буде враховано як таке що підтверджує відповідність Учасника кваліфікаційним критеріям.Дякуємо
Відповідь:
Шановний потенційний Учаснику! В розумінні цієї тендерної документації, та з урахуванням внесених змін
В якості документального підтвердження досвіду виконання аналогічних договорів, зазначених у довідці, надати скан-копії наступних документів:
а) скан-копія не менше одного повністю виконаного договору (з додатками до нього), вказаних у довідці, згідно пп. 1.1. цього пункту, щодо наявності документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного(-их) договору(-ів) (далі у цьому пункті – Договір);
Позитивний Лист-відгук до вказаного у довідці договору датований не раніше дати оголошення.
Аналогічним договором буе вважатись скан-копія договору з усіма актами виконаних робіт та наданий лист-відгук.
Дата відповіді:
19.02.2024 16:47