-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Технічне переоснащення існуючої мережі електропостачання з влаштуванням додаткового резервного джерела живлення для забезпечення функціонування частини будівлі Черняхівського ліцею №2 за адресою: Житомирська обл., смт. Черняхів, вул. Франка Івана, будинок 16-Б
Тендер Prozorro UA-2024-02-06-012239-a
Завершена
527 205.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 636.03 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 636.03 UAH
Період оскарження:
06.02.2024 15:56 - 21.02.2024 00:00
Нічого не знайдено.