• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Технічне переоснащення існуючої мережі електропостачання з влаштуванням додаткового резервного джерела живлення для забезпечення функціонування частини будівлі Черняхівського ліцею №2 за адресою: Житомирська обл., смт. Черняхів, вул. Франка Івана, будинок 16-Б

Оголошено тендер

527 205.20 UAH
Номер: d000d721ed6d4540a90fa7f59ac98f15
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-02-06-005721-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЧЕРНЯХІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЧЕРНЯХІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 527 205.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Технічне переоснащення існуючої мережі електропостачання з влаштуванням додаткового резервного джерела живлення для забезпечення функціонування частини будівлі Черняхівського ліцею №2 за адресою: Житомирська обл., смт. Черняхів, вул. Франка Івана, будинок 16-Б
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 06.02.2024 15:46

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума527 205.20 UAH