-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
«Послуги автовишки код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із оператором» (3 лоти)
Тендер Prozorro UA-2024-02-05-011882-a
Торги не відбулися
325 120.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 288.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 288.00 UAH
Період уточнення:
05.02.2024 15:38 - 10.02.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим