-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
«Послуги автовишки код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із оператором» (3 лоти)
Тендер Prozorro UA-2024-02-05-011882-a
Торги не відбулися
325 120.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 288.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 288.00 UAH
Номер:
14cb3b17eb23411b843ed906ae517a35
Внутрішній номер закупівлі:
20640923
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-05-011882-a
Замовник:
Дочірнє підприємство "Боднарівка" Львівського комунального підприємства "Зелений Львів"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31804345
-
Адреса:
79041, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ОКРУЖНА, будинок 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бачинська Наталія 380672563101 nataliakorabel1998@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45510000-5 Прокат підіймальних кранів із операторомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
325 120.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.02.2024 15:38 - 10.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
05.02.2024 15:38 - 13.02.2024 10:00
Тендерна документація
- Лот №1 ₴57 600.00 «Послуги автовишки: робоча висота піднімання не менше 28 м код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із оператором» на території парків Франківського району: парк "Піскові озера", парк "Боднарівка", парк "Горіховий Гай", парк "ім. Архангела Михаїла"
- Лот №2 ₴145 920.00 «Послуги автовишки: робоча висота піднімання не менше 18 м код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із оператором» на території парків Франківського району: парк "Піскові озера", парк "Боднарівка", парк "Горіховий Гай", парк "ім. Архангела Михаїла
- Лот №3 ₴121 600.00 «Послуги автовишки: робоча висота піднімання не менше 18 м код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із оператором» на території вулиць Франківського району