• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Послуги автовишки код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із оператором» (3 лоти)

Оголошено тендер

325 120.00 UAH
Номер: 356387c5756241afa9bf18b976429b48
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-02-05-003092-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Дочірнє підприємство "Боднарівка" Львівського комунального підприємства "Зелений Львів"
Замовник: Дочірнє підприємство "Боднарівка" Львівського комунального підприємства "Зелений Львів"
Очікувана вартість: 325 120.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Послуги автовишки код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із оператором» (3 лоти)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із оператором
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 05.02.2024 12:33

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума203 520.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума121 600.00 UAH