-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з фізичної охорони приміщення (код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 79710000-4 Охоронні послуги)
Тендер Prozorro UA-2024-02-02-010416-a
Завершена
135 720.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 678.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 678.60 UAH
Період уточнення:
02.02.2024 14:49 - 07.02.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим