-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з фізичної охорони приміщення (код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 79710000-4 Охоронні послуги)
Оголошено тендер
135 720.00
UAH
Номер:
7a809902066d4a15b8a9bdf863a5df53
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-02-01-001289-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40478572
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, м. Харків, майдан Свободи, будинок 5, Держпром, 4 під'їзд,10 поверх
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40478572
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, м. Харків, майдан Свободи, будинок 5, Держпром, 4 під'їзд,10 поверх
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
135 720.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з фізичної охорони приміщення (код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 79710000-4 Охоронні послуги)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
01.02.2024 10:33
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з фізичної охорони приміщення (ДК 021:2015 79710000-4 Охоронні послуги)
Кількість
10 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума135 720.00 UAH