• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з фізичної охорони приміщення (код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 79710000-4 Охоронні послуги)

Завершена

135 720.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 678.60 UAH
Номер: 7e1fd0ae222e4b29bb9c95a506634baa
Внутрішній номер закупівлі: 20622996
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-02-02-010416-a   
Замовник: ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
Контактна особа: Віталія МЕЗИНКО +380963137938 vita.mezynko0406@gmail.com https://khrk.dasu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 135 720.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.02.2024 14:49 - 07.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 02.02.2024 14:49 - 10.02.2024 10:00
Період кваліфікації: 10.02.2024 10:00 - 12.02.2024 15:53
Період завантаження договору: 18.02.2024 00:00 - 28.02.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴135 720.00 Послуги з фізичної охорони приміщення (код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 79710000-4 Охоронні послуги)