-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Детектори та аналізатори: аналізатор гематологічний IVD (in vitro), автоматичний, аналізатор сечі лабораторний IVD (діагностика in vitro) напівавтоматичний.
Тендер Prozorro UA-2024-02-02-007880-a
Торги не відбулися
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 250.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 250.00 UAH
Період уточнення:
02.02.2024 13:23 - 13.02.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим