-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аналізатор гематологічний IVD (in vitro), автоматичний. Аналізатор сечі лабораторний IVD (діагностика in vitro) напівавтоматичний.
Оголошено тендер
300 000.00
UAH
Номер:
067694e31f6548a3a67f479a343c7adb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-02-02-002615-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ - СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42275983
-
Адреса:
41854, Україна, Сумська область, смт. Миколаївка, вул. Поповича, буд. 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ - СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42275983
-
Адреса:
41854, Україна, Сумська область, смт. Миколаївка, вул. Поповича, буд. 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Аналізатор гематологічний IVD (in vitro), автоматичний.
Аналізатор сечі лабораторний IVD (діагностика in vitro) напівавтоматичний.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
02.02.2024 13:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума300 000.00 UAH