-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Детектори та аналізатори: аналізатор гематологічний IVD (in vitro), автоматичний, аналізатор сечі лабораторний IVD (діагностика in vitro) напівавтоматичний.
Тендер Prozorro UA-2024-02-02-007880-a
Торги не відбулися
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 250.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 250.00 UAH
Номер:
c2b44f85616b424791ad6c939f7c7d50
Внутрішній номер закупівлі:
20620367
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-02-007880-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ - СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42275983
-
Адреса:
41854, Україна, Сумська область, смт. Миколаївка, вул. Поповича, буд. 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Заворотна +380997784733 knpmukolaivka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.02.2024 13:23 - 13.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
02.02.2024 13:23 - 16.02.2024 13:10
Тендерна документація
- Лот №1 ₴250 000.00 Аналізатор гематологічний IVD (in vitro), автоматичний.
- Лот №2 ₴50 000.00 Аналізатор сечі лабораторний IVD (діагностика in vitro) напівавтоматичний.