-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Нове будівництво водопровідної мережі за адресою: Хмельницька обл., Хмельницький р-н., Красилівська територіальна громада, с. Слобідка-Красилівська»
Тендер Prozorro UA-2024-02-01-010178-a
Завершена
7 993 326.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 39 966.63 UAH
мін. крок: 0.5% або 39 966.63 UAH
Період уточнення:
01.02.2024 14:49 - 08.02.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим