-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та реагуванням групи швидкого реагування охорони)
Тендер Prozorro UA-2024-01-25-003761-a
Завершена
216 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 080.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 080.00 UAH
Період уточнення:
25.01.2024 10:51 - 02.02.2024 00:00
Відповідь надана
кваліфікаційні критерії
Номер:
4c3e937a9b5a4e12bb2c800f6d8a2095
Дата опублікування:
25.01.2024 12:59
Опис:
Розділ 1 Додатку 1 містить вимоги:
2. Наявність в штаті Учасника електромонтера, що здійснюватиме обслуговування систем охоронної сигналізації. На підтвердження надати: - свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації за професією «електромонтер охоронно-пожежної сигналізації» працівника (електромонтера), що здійснюватиме обслуговування систем охоронної сигналізації. - повідомлення податкових органів про прийняття працівника (електромонтера) на роботу з відповідною відміткою про отримання або квитанцією №2. - посвідчення електромонтера, про допуск до роботи з напругою до 1 000 вольт; - витяг з протоколу засідання комісії з перевірки знань з правил безпечної, технічної експлуатації електроустановок споживачів; - посвідчення електромонтера, щодо проходження навчання з питань охорони праці під час виконання робіт на висоті; - витяг з протоколу засідання комісії з перевірки знань з правил охорони праці під час виконання робіт на висоті; - посвідчення електромонтера, щодо проходження навчання з питань охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями; - витяг з протоколу засідання комісії з перевірки знань з правил охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями; - посвідчення електромонтера, щодо проходження навчання з питань пожежної безпеки (пожежно-технічний мінімум); - витяг з протоколу засідання комісії з перевірки знань з пожежної безпеки (пожежно-технічний мінімум).
Стосовно даних вимог повідомляємо, що ви закуповуєте Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та реагуванням групи швидкого реагування охорони, згідно проєкту договору, а саме Розділом 2 Предмет договору та Розділом 4 Обов'язки виконавця не передбачено послуг з обслуговування систем охоронної сигналізації. Отже просимо виключити вимогу про Наявність в штаті Учасника електромонтера, що здійснюватиме обслуговування систем охоронної сигналізації як таку, що не відповідає предмету закупівлі
Відповідь:
Шановний учасник.
Предметом цієї закупівлі є «Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та реагуванням групи швидкого реагування охорони».
Відповідно до Технічних вимог, що містяться в Додатку 2 до ТД, Учасник здійснює експлуатаційне обслуговування охоронно-тривожної сигналізації. А також: Учасник підтримує в робочому стані діючі у Замовника системи охоронно-тривожної сигналізації шляхом проведення регулярного (щомісячного) експлуатаційного обслуговування всіх елементів системи (в разі необхідності). При отриманні сигналів про несправність охоронно-тривожної сигналізації – терміново Учасник зобов’язаний повідомляти про це Замовника, а також забезпечує прибуття групи посиленого персоналу охорони для забезпечення охорони об’єкта до приведення системи у працездатний стан.
З цими умовами Технічних вимог кореспондують певні положення проекту договору, що наведений в Додатку 3 до ТД. По-перше, розділ 1 проекту договору під терміном «обслуговування» розуміє забезпечення функціонування сигналізації шляхом заявочного (сервісного) обслуговування, що включає в себе: ліквідацію несправностей, які можуть бути усунуті безпосередньо на об'єкті за заявою Замовника і не потребують заміни складових частин сигналізації та їх конструктивних елементів (і не потребують додаткових витрат Виконавця), перевірку сигналізації з метою забезпечення її безперебійної роботи та виявлення пошкоджень, які можуть привести до її непрацездатності.
Крім того, п. 5.4 проекту договору передбачає обов’язок Виконавця усувати недоліки та порушення у роботі сигналізації за заявками Замовника. А в п. 9.3 Додатку 3 до проекту договору встановлено: «У випадку не працездатності РСТС здійснює виклик працівників Виконавця для усунення причин відмови роботи сигналізації по телефону ПЦС за місцем надання послуг.».
Для належного експлуатаційного обслуговування охоронно-тривожної сигналізації необхідна наявність в штаті Учасника електромонтера, який повинен мати всі необхідні доступи та пройти відповідне навчання з метою дотримання вимог чинного законодавства про охорону праці.
Дата відповіді:
26.01.2024 16:45
Відповідь надана
кваліфікаційні критерії
Номер:
c0b7efc2736d4b8b9314da95f728e003
Дата опублікування:
25.01.2024 12:48
Опис:
Стосовно п.2. Додатку 1 в якому міститься вимога:
Зареєстрована відповідно до чинного законодавства декларація відповідності матеріально-технічної бази суб'єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки на офісні приміщення Учасника.
Просимо надати роз'яснення, з посиланням на конкретні норми чинного законодавства, відповідно яких вами зазначено дану вимогу! В іншому випадку вимагаємо виключити дану вимогу як дискримінаційну, оскільки отримання такої декларації не є обов'язковим, та виглядає як вимога, написана під конкретного учасника.
Відповідь:
Шановний учасник. Чинне в Україні законодавство зобов’язує посадових осіб і працівників суб’єктів господарювання здійснювати діяльність із забезпечення пожежної безпеки та запобігання пожежам. Так відповідно до ч. 1 ст. 57 Кодексу цивільного захисту України (далі – Кодекс) виробничі, жилі, інші будівлі та споруди, обладнання, транспортні засоби, що вводяться в дію чи експлуатацію після завершення будівництва, реконструкції або технічного переоснащення, а також технологічні процеси та продукція повинні відповідати вимогам нормативно-правових актів з пожежної безпеки.
При цьому початок роботи новоутворених підприємств, початок використання суб’єктом господарювання об’єктів нерухомості (будівель, споруд, приміщень або їх частин) здійснюється суб’єктом господарювання на підставі поданої декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки, а для суб’єктів господарювання з високим ступенем ризику - також за наявності позитивного висновку за результатами оцінки (експертизи) протипожежного стану підприємства, об’єкта чи приміщення» (ч. 2 ст. 57 Кодексу).
Отже, кожний суб’єкт господарювання, який починає працювати або вже працює, має забезпечити відповідність приміщень (виробничих, офісних, складських тощо) вимогам нормативно-правових актів з пожежної безпеки. За загальним правилом документом, що засвідчує таку відповідність, є декларація відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.
Зазначена декларація заповнюється самим суб’єктом господарювання та подається ним до державного адміністратора або центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері цивільного захисту (дозвільного органу). Декларація реєструється дозвільним органом на безоплатній основі протягом десяти робочих днів з дня її надходження. Дозвільний орган може здійснити перевірку інформації, наведеної в декларації, шляхом здійснення відповідних перевірок із складенням актів за їх результатами.
Таким чином, наявність вказаної декларації на матеріально-технічну базу, в тому числі на офісні, виробничі та інші приміщення, що експлуатуються Вашим підприємством, є обов’язковою. А якщо Ваше підприємство відноситься до суб’єктів господарювання з високим ступенем ризику, то у Вас має бути ще й позитивний висновок за результатами оцінки (експертизи) протипожежного стану підприємства, об’єкта чи приміщення.
Дата відповіді:
26.01.2024 16:44
Відповідь надана
кваліфікаційні критерії
Номер:
810e61b76d5f4df6ba461d658bf98167
Дата опублікування:
25.01.2024 12:09
Опис:
Вітаємо! Шановний Замовнику, розділ другий Додатку 1 містить вимогу: 3. Учасник повинен мати власний транспорт реагування, що відповідає вимогам Закону України «Про охоронну діяльність».
Разом з тим, пунктом 8 Розділу ІІІ передбачено: Учасники в тендерній пропозиції зазначають інформацію (повне найменування, місцезнаходження та код ЄДРПОУ) щодо кожного суб’єкта господарювання, якого учасник планує залучати до виконання робіт чи послуг як субпідрядника/співвиконавця.
Отже, вимога про наявність власного транспорту реагування є такою що суперечить положенням тендерної документації та дискримінаційною, оскільки порушує основні принципи проведення закупівель та обмежує коло потенційних учасників. Тож просимо внести зміни в тендерну документацію, які передбачають можливість залучення субпідрядника/співвиконавця, а саме можливість надання Договору на надання послуг з реагування.
Відповідь:
Шановний учасник.
Предметом цієї закупівлі є «Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та реагуванням групи швидкого реагування охорони». Відповідно до Технічних вимог, що містяться в Додатку 2 до ТД, учасник здійснює спостереження за станом сигналізації та тривожної кнопки, що встановлена на об’єкті за допомогою пунктів централізованого спостереження. Згідно з ст. 1 Закону України «Про охоронну діяльність» пункт централізованого спостереження – центр з працюючим персоналом, який спостерігає за станом систем передавання тривожних сповіщень.
Пунктом 19 Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності встановлено, що у разі використання суб’єктом охоронної діяльності пункту централізованого спостереження він забезпечує серед іншого наявність транспорту реагування.
Згідно з ст. 1 Закону України «Про охоронну діяльність» транспорт реагування має перебувати у власності суб'єкта охоронної діяльності.
Таким чином, вимога щодо наявності в учасника власного транспорту реагування не є дискримінаційною.
Дата відповіді:
26.01.2024 16:43